JEŚLI POTRZEBUJESZ WSPARCIA I MIERZYSZ SIĘ Z EMOCJONALNĄ STRONĄ HASHIMOTO, PRZYJMUJESZ LEKI I NADAL CZUJESZ SIĘ ŹLE, ZGŁOŚ SIĘ DO NAS. POMOŻEMY CI ZNALEŹĆ EMOCJONALNĄ PRZYCZYNĘ CHOROBY I BYĆ MOŻE ODNAJDZIESZ Z NAMI DROGĘ DO LEPSZEGO SAMOPOCZUCIA (kliknij po więcej informacji!)

Niestety czasem leczenie farmakologiczne w wielu przypadkach to za mało. Same przeszłyśmy wiele i nie mogłyśmy znaleźć odpowiedzi na pytanie co się ze nami działo. Dzisiaj pomagamy kobietom znaleźć drogę do wyzdrowienia. Hashimoto to nie początek. To konsekwencja zbyt długiego nadużywania własnych sił, nie dawania sobie prawa do słabości, stresujących sytuacji, osłabiających relacji i braku wewnętrznej uważności.

Prowadzimy warsztaty, na których spotykają się kobiety i pomagamy im „leczyć” hashimoto oprócz farmakologii również emocjonalnie. Hashimoto  daje nam sygnał : ”Uwaga, nie dam rady więcej…, zwalniam…, nie mam siły…, nie szanujesz mnie…” Hashimoto to czasem najlepszy sygnał, że trzeba coś zmienić i nie tylko dawkę leku. Czasem trzeba sięgnąć dużo głębiej, żeby odkryć co sobie zabieram, na co sobie nie pozwalam albo dlaczego nie jestem, dla siebie wystarczająco ważna, że moje ciało tak się buntuje. U nas znajdziesz odpowiedź. Czasami choroba jest najlepszą informacją. Tylko warto się jej przyjrzeć inaczej. Trochę głębiej niż tylko przez pryzmat recepty i wyników.

Więcej o warsztatach „Ogarnij hashimoto” możesz przeczytać – tutaj (kliknij)